1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook ADS (Audience Network)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OrhanFetahu, 31 Korrik 2016.

 1. Kujtim11

  Kujtim11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
  paypal ka nxjere regulla te tjera per shqiprin do qendrojn dhe nje muaj per siguri leket brenda
   
 2. rilinds

  rilinds Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendedtje,

  Ka ndokush njohuri ne Maqedoni si mund ta hap Facebook Audience Network pasi kur e selektoj me Bank Wire me thot se nuk mund ne maqedoni te pranoj pagesa prej Maqedonis !!
   
 3. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  MBASE MUND TE VONOHEN 2-3 DIT SE NGA BANKA GJITHMON VONOHEN ,,,PROVO TI VENDOSESH PAYPALIN SE VIJN ME SHPEJT
   
 4. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Cfare do te thote kjo?

  Your Facebook Audience Network Payment is on its way.

  We have processed the payment for revenue generated from your Audience Network participation. The details of the payment are attached.

  Remember, it can take a few days for the funds to appear in your payout account. If you have any questions you can contact our Support Team by asking a Direct Support question here: https://developers.facebook.com/direct-support/

  You can also find general payment information, including how to get started with Direct Support, here: https://developers.facebook.com/docs/audience-network/faq#e1

  Sincerely,
  Audience Network Team
   
 5. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  ME PAK FJALE PO VIJNE PARET
   
 6. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  PASI IU DERGOVA NJE KERKESE NGAQE SME ERDHEN PARET E NJE APPI QE ESHT BERE RESTRICTED ME KTHYEN KETE PERGJ ..
  DI NDONJERI SE CAR KUPTIMI KA KJO???

  Thank you for contacting Facebook.

  It looks like you're not a financial entity administrator for "Ureka Media Coporation". While you may be an app administrator, only financial entity administrators can request information to their respective financial entity.

  If you'd like to be added as a financial entity administrator, ask one of your current administrators to go to the Facebook Developers Site:

  https://developers.facebook.com (https://developers.facebook.com/)

  Once there, tell them to follow these steps to add you as a financial entity administrator:

  1. Click your profile photo in the top-right corner and select Company Settings
  2. Click Admins
  3. Enter the name of the new admin and then click Save Changes

  Let me know if you have any question.

  Thanks,

  Wilson
  Payment Support
  Facebook
   
 7. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk je admin ne App, i cili ka akses ne finansat, shum qart po te shkrun.
  Nese ke ndonje admin tjeter ne APP, futu nga ai profil dhe kontaktoi, nese ka nevoje.
   
 8. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  flm shume ..ne fakt un jam admin te ai app sepse i imi esht appi qe esht bere restricted dhe ska admin tjeter
   
 9. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  PERSH .. a jeni paguar kete muaj ju qe punoni me facebook audience network?
   
 10. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  ne 21 behen pagesat e duhet te kesh te pakten 100 dollar
   
 11. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  rrofsh njesh ,,,pyeta ngaqe para nje muaji i dergoi qe ne 20
   
 12. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A duhet me pas web per me apliku?
   
 13. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po duhesh me pas web qe me apliku.
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 14. E.Dedaj

  E.Dedaj Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nje pyetje, nese e kem nje Fanpage me 200K dhe perafersishte ne cdo postim merr nga 500-1000 like sa mund fitoj me Facebook ADS
  poashtu edhe nja 3 grupe ne FB (secilin grup mbi 100K i kane dhe jane shume aktive) sa fitoj ?

  Mundesishte jepni dy versione p.sh. me fansa shqiptar kaq ? dhe me fansa usa kaq ? Flm
   
 15. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Askush nuk mundet met tregu sakt, sepse nuk eshte shabllon kjo pune.

  Po thjesht e merr e rregullon faqen, starton edhe e shikon vet sa fiton, dhe vjen na tregon ketu edhe neve.

  Perfitimi me nje faqe ose me shum faqe, gjithmon eshte pune relative, ne te cilen ndikojn shum sene.
   
 16. E.Dedaj

  E.Dedaj Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo, jo sakt nuk kam kerku mem tregu se ate pune as stafi i FCB se din por kam kerku perafersishte qe me marr sadopak ndonje sinjal prej juve ITshqip se a ja vlen mu marr me to a jo, pakeqkuptime!
   
 17. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Prandaj pergjigja perfundimtare eshte qe nuk e dijm, ai qe te jep nje shifer e qe te thote eshte kjo e sakt e ka gabim, dhe eshte njesoj sikur me lujt bastore.
   
 18. E.Dedaj

  E.Dedaj Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ama spo di sa je ka me kupton, une sjam ka lypi pergjigje te sakt, vec perafersihte
   
 19. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  5mij euro.
   
 20. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ktu a fiton prej faqes ne fb a webit edhe e kom ni insta me 13k a muj me pas naj fitim prej isntagrami
   

Shpërndaje faqen

Loading...