1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook ADS (Audience Network)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OrhanFetahu, 31 Korrik 2016.

 1. Euge1

  Euge1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Djem shum e qarte qdo gje, po nuk po di me i vendos reklamat per Android se per Ios i vendosa, me ndihmo dikush !
   
 2. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  I KRYVA KREJT PO REKLAMAT HALA NUK UM DULEN NWEB A DUHET ME PRIT A QYSH ?
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  E djema ket kodin ?
  a duhet me wendos vetem ne qat web . apo mujm ne sa dojm weba ..
   
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  nga celulari shiko sepse vetem ne celular shfaqen reklamat e facebook jo ne pc
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  o shok a muna qat kod me wendos n weba tjer . ? ose n bloga ?
  edhe muu veq si baner posht pom del nga telefoni . jo 300 me 250 , po veq baner posht
   
 6. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  ju qe nuk perdorni plugins, si i vendosni kodet, apo njejte si me adsense?
   
 7. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ne pajisje mobile duhet te jeni i kyqur ne llogarine tuaj ne fb (nese e hapni me chrome, atehere duhet te kyqeni ne chrome) per te pare ads ne faqen tuaj.
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  kyquni direktne chrome jau qet reklamat
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  fitim per tutorial spo kom koh shum por qa ki te pa kjart folum pm tregoj
   
 10. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  me sa milion antare e ka faqen e FB qe fiton kaq shume?
   
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  rebelisistemit adin diqka rreth taxid si tja bojm
   
 12. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  skam milion me pas milion antar fiton miliona euro ne vit
   
 13. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  po sa te medha i ke? dhe a mund te dergosh nje screenshot te CPC CTR etj ?
   
 14. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  ende si kam plotesuar as te miat, por me lart kam derguar disa linqe se si behen
   
 15. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
 16. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Sot eCPM e USA 712 $ o_O

  [​IMG]
   
 17. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,220
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  A ka naj postim qysh me ja qit menyren qe ti marrum paret qysh te rregullojm ket procedur sepse krejt kto tjerat i kem rregullu nejse un me ndihmen e Albozr
   
 18. Kujtim11

  Kujtim11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po ktu te kjo qe do plotsosht te Part II pytja e 10 per ca osht se s'po e kuptoj??Qysh e bone ti?
   
  rikardo1 pëlqen postimin.
 19. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  e lash zbrazur
   
 20. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,220
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Armend a do na kallxojsh qysh me rregullu ket punen per pages ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...