1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë FACEBOOK ADS - A ju ka ndodh me ju terhjek me shum te holla se sa ju keni bere boost ..

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga MiriMiri, 27 Tetor 2018.

 1. MiriMiri

  MiriMiri Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  FACEBOOK ADS -

  Përshendetje te nderua,

  Kam nje pytje per ju ne lidhje me nje problem me pagesat ne facebook.
  A ju ka ndodh ndonjehere me ju terhjek me shume te holla se sa ju keni bere boost (e kuptoj gabimin njerzor qe me harru boostin aktiv ) por ne paraqitjen grafike dhe te dhenat qe ti ofron facebooku nuk figurojn ato te holla.

  Nese ju ka ndodh ju lutem shkruani.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,217
  Pëlqimet:
  738
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po më na ndodhur, por jo shuma te mëdha. Prsh ne një boost 20,00€ mund të marri 20,50€
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  566
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Po more mka ndodh shpesh bile mem shti minus 1-2 jav masi kom bo boost post po jo shume deri 10-15$
   
 4. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ndodh najher e kam reach me shum se sa e ke caktu dhe del jasht permasave
  Po ty sa % ma shum tka marr? ta dim a osht e pazakont.
   
 5. MiriMiri

  MiriMiri Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  jo eshte ne pytje sasi ma e madhee te hollave diku 298 euro sakt.
   
 6. Theadvent

  Theadvent Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mua personalisht nuk me ka ndodhur qe 2 vjet.Plus asaj me kan dhen kete muaj 30 euro bonus (falas) me bo boost.
  Kjo eshte experienca ime.
   
 7. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  A eshte hera e pare qe te ndodhe, a te ka ndodhe kete muaj, banka ne ks a eshte procredit?
   
 8. MiriMiri

  MiriMiri Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Valon hera e pare edhe banka esht NLB Prishtina..
   
 9. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Une ka vite qe bej boost dhe nuk ka mundesi me mare aq me shume para, a e ke shiku tek faturat e fb kur behet pagesa shkruan secila ad sa ka hargju. Ose mundet me qene nje problem qe me ka ndodhe mua ne pagesen e muajit shator qe eshte tentu mu ba pagesa 2 here, dhe njera pagese ka mbet ne bank si fond i rezervuar, pra ato pare jane ai fond i rezervuar nuk i ka mar fb, dhe me duket eshte nje afat prej 45 ditesh ne banka qe nese ato mjete nuk terheqen nga Fb, kthehen prape ne gjirollogari. Shiko ne pasqyren bankare mos i ke dy pagesa me shuma pothuajse te ngjashme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...