1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook ad-breaks - Policy Issues

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ironir252, 2 Korrik 2019.

 1. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, te creator studio mu ka shfaq nje kategori e re perfundi Payout Settings - Policy Issues, ku po shkrun qe e kam faqen ne rrezik per shkak te origjinalitetit te kontentit, deshta me e dit a i ka dal edhe dikujt kjo edhe qysh mundesh me e hek?
  Foto:
  http://prntscr.com/o9mghf
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe mu mka dal spo di qysh me hjek
   
 3. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ne rrezik kokem dyt. duhet me kqyr me ju kthy origjinalitetit me kriju video vet :p
   
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  A pot bahen monetize videot e rea se mu smu bojshin ma spo shti video hiq.
   
 5. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po me bohen, po e kom ndermend me msu adobe premiere edhe me fillu me kriju vet video
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,685
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  qe jeni t intersum per video dyt mujm me bashkpunu ,
  me kriju vet ose me i modifiku mire qe mos me rreziku
   
 7. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  281
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cka quani djem rrezik dhe krijim te videove vet ??
   
 8. Ironir252

  Ironir252 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Rrezik video-t qe kan copyright te cilat nuk ke te drejte me i perdor per monetize, me kriju vet osht me marr content qe s'ka copyright edhe me shtu material si efekte/subs/intro/outro etc. nuk rrezikohesh me u perjashtu prej Facebook-ut.
   
 9. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  281
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me filmora wondershare po i bej por nuk po e kan bre ate efekt si kta me brand faqet qe po i bejne..
   
 10. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  294
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe une keshtu e kam pas ne rrezik, 2 jave nuk kam postu kurgjo as foto as video edhe vet u largu tash osht ne rregull.
   
 11. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  https://imgur.com/bPrINfH
  E per ket rast a din qka me ba, mos me postu a thu a mu hjeket se veq foto qe sa po postoj video moti skom postu.
   
 12. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  294
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per kete rast se di, e kam 1 tjeter ad break keshtu, aty mka dal qe pas 90 diteve mundet me u rikthy vet. Ato e kam lon OUT, sjam tu e perdor deri t'i boj 90 dite, e t'shohim se çka do t'bohet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...