1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook ad-breaks pagesat

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ironir252, 20 Qershor 2019.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  Paid jan be, por jan ne proccess shpresojm sonte deri ne mengjes te dalin ne llogari payoneer
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershdetje spo hapi tem tjeter po a muni me tregu
  1. Ad-breaks a pagun per views , apo per klik ne reklama ne video .
  2. Pagesat a muna mi marr edhe ne bankta te kosoves direkt , apo si ? qfar forma pageses ka .
  Falminderit shume
   
 3. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe mu paid me jan bo qe te premten ose te shtunën, por ama ne Payoneer akoma sme kan kalu deri tani... Faktikisht sikur është duke zgjat pak, se zakonisht 1,2 dit kërkon e shumta mbasi behen paid, ket rradhe kan kalu me shume
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  eshte vetem qeshtje kohe pagesat dot kalojn ne payoneer te kemi durim, nuk kan ku ikin ato pasi jan be paid.
   
 5. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po lexoja diku ne Facebook qe disave i kishin dal probleme, edhe pse paid, mbas nje far kohe ja kishte ndryshu ne failed, dhe pastaj i kishin nxjerr probleme me Payment ID duke ja blloku.

  E di qe ska ku shkojnë leket, por kur je totalisht ne rrrgull, jo kur shkel rregullat sic kemi bere ne, qe nuk lejohet Shqiperia dhe punojm me Payoneer sikur me qen ne USA
   
 6. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shoku a tkan dal ty, apo ende ne pritje ?
   
 7. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  rockstar pëlqen postimin.
 8. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kliko te shigjeta te posht qe osht edhe e sheh qe ta qet aty paid se mu paid po ma qet edhe aty.
   
 9. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Siper si e ke? Paid apo Procesing???

  Krahasoje me muajt e tjere qe ke marrë pagesë. Pak renci ka ca thot poshte, nese siper nuk eshte paid, ka shume mundësi qe mund te bëhet edhe failed...
   
 10. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Osht muji i par vlla. Qa duhet me bo tani nese e qet failed?
   
 11. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Se di vlla, ka shume arsye pse ta qet failed, duhet me pa arsyen pastaj gjehet zgjidhja. Plus mua sma ka qit asnjehere failed deri tani, hera e parë është edhe qe ma vonon pagesën kaq shume...

  E mira është se gati tgjith qe jane me Payoneer kane te njëjtin problem, tshperosjme qe eshte problem momental nga Facebook kjo vonesa
   
 12. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Veq po du me ju kallxu qe faji jem osht se un jam teper nafakcung edhe ksi senesh mndodhin shpesh, me kan kish ndodh ma heret po bash qet muj qe ja kom nis edhe un hahahah
   
 13. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hhahahahahah , edhe une e kom t'njejtin menim per veten.
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 14. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Djem mos u tutni kot se spaska naj problem thjesht paskan vonesa kta.
  [​IMG]
   
  argjent_, DailyTeCh, HeRBaR dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 15. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  na shlirove bre djal, u gzofsh.
   
  rockstar pëlqen postimin.
 16. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,204
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  183
  Qe sju dalin n'dryshone payments hekne payoneer qitne paypal ne momentin qe bohen paid n'fb mas 10 minuta ose ndodh 2 or ti vonon e nuk ndodh me dit ose mu bo 1 jav e mos mi marr... Paypal osht super ndodh me daten 16 i qesin un me Paypal e kom e skom problem asniher gjithmon i ka qit me daten 16 po tash kohen e fundit e ka ndryshu me daten 18 ne qofse nuk osht vikend dalin sigurt me qat dat 18 po nejse ju qysh doni kshilla jeme osht kjo me paypal osht ma sigurt e ma mir
   
  Lenci mobile pëlqen postimin.
 17. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une e kam bo me Payoneer sepse nuk ma nxjerr opsionin e PayPal, a ka mundesi te na tregosh a ke përdor ndonje metode qe ta ka nxjerr si opsion PayPal???
   
 18. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  83
  [​IMG]
   
  rockstar dhe HeRBaR pëlqejnë postimin.
 19. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po nuk ben payoneer mo djema por edhe po u bo paid, nese nuk vijne leket behen prap pending dhe i merrni muajin tjeter vetem hiqeni payoneer-in nese keni probleme! Dmth leket do ju bohen nga paid ne pending 100% mbas disa ditesh, rrini pa merak, vetem nderroni banken, klm djema!
   
 20. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une kam 7,8 muaj rresht qe marr pagesa me Payoneer dhe asnjëherë skam pas problem, gjithmonë 1ose2 dite mbasi jane bere paid kan ardhur. Kjo eshte hera e pare qe po nxjerr probleme dhe qenka per te gjithë.

  Gjithsesi cfare zgjidhje tjeter kemi përveç Payoneer??

  Mua Paypal sma nxjerr fare si opsion ndërsa bankat Shqiptare nuk i njef dhe nxjerr country bank not supported.

  Ti si e ke zgjidh???
   

Shpërndaje faqen

Loading...