1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Facebook account me shume friendsa.

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga BaDBoY-ALbania, 21 Korrik 2014.

 1. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sic thote edhe tema , jam i interesuar te blej adresa facebooku me shume friendsa (shqiptar).

  Adresa te jete mbi +4000.

  Me dergoni PM

  (Linku i profilit me shume friendsa)
  (Linku i profilut tuaj ose skype qe mund t'ju kontaktoj)

  Gjithe te mirat.
   
 2. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  a je i interesum me 3005, plus 100frend requesta qofse po dergom mp
   
 3. festimeri

  festimeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  26
  sa euro 1 account ?
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  251 Friend Requests
  Followers 11,497
  All Friends 3,618
  Nese je i interesuar kontaktom n'PM
   
 5. besartche

  besartche Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...