1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook account disabled

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Blerton, 16 Prill 2018.

 1. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje te nderuar antare

  Para 15 minutave m'erdhi ky njoftim per mbylljen e llogaris ne Facebook.Cila ka mund me qene arsyeja, duke dit qe ka me shume se 1 vite qe skam postu diqka ne profil ose grupe per me nxerr ndonje justifikim ose arsye qe kinse kam thy rregullat e tyre ? Dhe a ka ndonje menyre per me rikthy llogarine ? [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. James1

  James1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Edhe mu veq sam ndodhi e njejta gje si ty kurr skom postu
   
 3. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e pasna pa ket tem po njesoj edhe mu para 1 ore ma mbyllen fb pa ndonje arsye
   

Shpërndaje faqen

Loading...