1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Extream Codes IPTV Aplikacion App

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga c:\>, 29 Dhjetor 2016.

Tags:
 1. c:\>

  c:\> Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me duhet nje Aplikacion per platformen extream codes iptv per android qe te jete i thjesht.
  Afersisht si software i apatareve mag.

  Kush mund te me ndihmoj.

  Flm
   
 2. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. c:\>

  c:\> Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Flm IMPACT e kam testuar por eshte sh i komplikuar imagjino si do jete per klientin
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  878
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese e do per smart box qe e ke me tv perdor peffect player. Nese e do per smartphone perdor lazy iptv
   
 5. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  provo simple iptv punon ne formatin m3u
   

Shpërndaje faqen

Loading...