1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur External Hardisk

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Br3AcKeR-KS, 21 Gusht 2019.

 1. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  qka eshte problemi me qit hardisk kurr sem ka ndodh kshtu:
  https://prnt.sc/ovblxo

  ama n`hardisk disk managmetn po ma njeh filet qe jon mbrenda
  qyre qysh pe qet: https://prnt.sc/ovblvq

  kom provu me bo chkdsk /r f: n`cmd smka funksionu
  plus kur po ja boj add to archive veq ne Hardisk po lejon me ba add archive ne desktop spom lejon me rujt, po ma qet declined a n`hardisk po? qka eshte problemi ?
  a muj me pas akses nto. qe 1 vjet gati e kom kurr skom pas problem veq me ni pc e kom perdor
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Br3AcKeR-KS, 21 Gusht 2019
 3. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  Best Answer


  e rregullova flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...