1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Exchange Bitcoin ne Euro

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga mrbajraktari1234, 27 Qershor 2019.

 1. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje anëtar të Itshqip,

  Per momentin mduhet urgjentisht me i bo exchange Bitcoin në vlerë 60 euro.
  DMTH un dërgoj btc ju euro.

  Pagesën mundeni me bo përmes bankës ose edhe LIVE në Prishtinë.

  Urgjentisht ju lutem kush është i interesuar të shkruani.
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ke bitcoin per exchange ne eu diku rreth 50eu vlere. Me shkruaj
   

Shpërndaje faqen

Loading...