1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Excel was able to open the file by repairing or removing the unredable content.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga uniku, 24 Maj 2017.

 1. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  Na ka dale nje problem me nje workbook ne excel kur e ruaje ne desktop hapet pa problem ndersa kur e ruaj ne rrjete dhe provoje ta aksesoje me njerre kete problem.
  https://prnt.sc/fbh4mx
  Bera nje search ne google por nuk gjeta ndonje zgjidhje.
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...