1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Excel File i zbrazet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga pumma, 16 Prill 2019.

 1. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  568
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje miq, e kom fshi nje file te excel me shenime dhe pasi e riktheva me data recovery me kthehet vetem si file pa shenime brenda, aka dikush ndonje ide ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...