1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Euroshqipe.al Albanian

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga f0xEr, 8 Shtator 2019.

Tags:
 1. f0xEr

  f0xEr Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Çfarë mendimi keni për webfaqen Euroshqipe.al!
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mos gabohem edhe disa kohe me pare, nje anetar ka hapur nje site te tille te ngjashem, si platforme eahte super, tani varet ne doren tende sa suksesshme do jete.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dhe per cfare eshte kjo?
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, njerzit skan nevoje per nje rrjet social te huazuar si facebook por me i kufizuar me mire te sygjeroj te besh nje chat, sepse do kesh me shume kujdes se Rrjeti social.

  Gjithsesi suksese .
   
  Universal dhe D3LL4 pëlqejnë postimin.
 5. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  qe kjo faqe dot falimentoj ende pa startu si duhet per ket skam as kokerr dyshimi por nje pom intereson per at zot qe mkallxon drejt si erdhe tek domain-i: euroshqipe.al ???
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne fakt ne shikim te pare te duket si ato kompanite e basteve lol
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...