1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

EUcheats.com // Cheats per CS:GO

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Slumerican, 27 Maj 2019.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje.

  www.eucheats.com ofron cheats/qitsa per lojen Counter Strike Global Offensive falas ($00.00).
  Cheats jan 100% te koduara nga ekipi i EUCHEATS dhe jan te sigurta.
  Qdo update qe ju behet lojes meniher pas disa oresh bejm update cheats pra ne ket menyr cheats qendron UNDETECTED BY VAC.
  Cheat eshte tip INTERNAL
  E perkah Windows 7/8/8.1/10 32 dhe 64bit
  Features -
  ESP Packages,Chams,BunnyHop,Rank Reveal,C4 ESP Timer & etj
  Cmimi: FALAS ($00.00)
  Coder -EUCHEATS
  Status -Undetected
  Statistikat deri me tani :
  0 VAC BAN
  0 GAME BAN

  Vizitoni www.eucheats.com

  Nese keni ndonje sygjerim apo kritik, ndjehuni shlir te me kontaktoni ne PM ose komentoni ne kete postim.

  Faleminderit.
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kritike jo, por nje pyetje?! .. ku eshte qellimi i hapjes se kti website qfar arrin me kete dhe pse gjithmone pretendoni ta shkatrroni nje loje e cila eshte vetem per tu argetuar?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Perkrah mendimin e antarit me lart , STOP CHEATERS.
   
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une personalisht nuk perdori cheats!
  It's all about business!
  Osht fakt qe shkatrohet loja prej qitserav ama luni FACE IT edhe shume rall ju bjen me u ballafu me qitsera.
   
 5. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  @pumma, nuk eshte ky duke e shkaterruar lojen, loja e ka shkaterruar vetveten duke bere update gjerat qe nuk i nevojiten askujt, ka humbur lojtar te medhenje, dhe tani shumica luajn me cheats, shumica blejn cheats qe te luajn me to ne csgo.

  Sa i perket statusit undetected eshte vetem qeshtje kohe se csgo do i kap te gjitha ngadal, por eshte aq e ngadal saqe tani lojtaret qe shkojn ne rankin me te lart jan shumica me rank real mg1 ose gnm, kurse lojtaret qe kan arritur rankin me te lart me skills tani jan LE-LEM apo supreme, por counter-strike nuk vdes kurr edhe pse shumica lozin me cheats dhe e kan shkatrru komunitetin e csgo prap e luaj.

  Pyetje per OP; a fitoni ti ndonje gje nga kjo? pasi the qe "It's all about business!"
   
 6. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje.

  Pajtohem plotesisht mek krejt kta qa the!

  Sa i perket pytjes, PO.
   

Shpërndaje faqen

Loading...