1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Etherium ne vler 200-300 euro ?

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Meet, 5 Janar 2018.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blej etherium ne vler 200 dei 300 euro a ka najkush qe shet ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...