1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ETHERIUM investim

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga M.L, 6 Janar 2023.

 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  142
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  A osht koha me investu nja 5k n'Etherium a jo ?
   
 2. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Personalisht mendoj se jo pasi mendoj se do ket nje renie tjeter marketi . Edhe 1 sygjerim mendoj ti ndash ne disa coina investimet qe mendon se do jen me potencial , jo vetem ne ether .
   
 3. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Edhe un mendoj qe je von pasi ngritja e madhe u bo pak ma heret pastaj mundet nje zbrtije me pas
   

Shpërndaje faqen

Loading...