1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

"Ethereum" vs "Ethereum Classic" ?

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga RedoneyEth, 16 Shtator 2017.

 1. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ku mendoni se ja vlen te investohet me shume nese ke paisje qe mund te prodhojne te dy valutat ! :)
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  ETH normale.
   
 3. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pyetja jem ke per arsye se ne Ethereum Classic me hashrate 480 prodhon perafersisht 50-60 Ethereum classic ne muaj andaj shpresoja qe ti rritej vlera dhe do kishe pak fitim me te madh . nderesa me Ethereum normal me hasrate 480 prodhon afro 3-4 ne muaj por vlera e tij eshte duke rene. FLM :)
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Versioni e ethereum classic eshte nje ethereum qe u ka pas hackuar disa vite me pare me duket.
   
  RedoneyEth pëlqen postimin.
 5. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk e kam dit kta (y)
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ketu ke me shume info mbi dao attack dhe ndyshimet e ethereum dhe eth classic.

  Duhet te kuptosh anoisht qe ta kuptosh teksin.
  :D
   
 7. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hahah flm shume :D
   
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,636
  Pëlqimet:
  702
  Pikë nga trofetë:
  243
  Dhe un jam kan ne ket dilem per disa minuta amo shum e thjesht o kjo , prodho etherum edhe boni convert ne etherum classic kshtu qe je nfitim edhe plus i ki etherum classic qe nese ju rritet vlera.
   
 9. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe kta e kom mendu po jom ka mendoj mi prodhu 10 Ethereum mandej edhe nja 50-60 Ethereum Classic mandej veq ethereum e qe najsen me bo convert :D
   
 10. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe kta e kom mendu po jom ka mendoj mi prodhu 10 Ethereum mandej edhe nja 50-60 Ethereum Classic mandej veq ethereum e qe najsen me bo convert
   

Shpërndaje faqen

Loading...