1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ethereum rigs

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga besmirm, 15 Janar 2018.

 1. besmirm

  besmirm Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djem, kom vendos me investu n ethereum rigs nese munet dikush me mkallxu a muna me i kompletu pjes pjes edhe per sa koh afersisht nese dikush i ka bo ashtu..
  Cilat paisje jon ma tmira qe i preferoni ju per me i marr qoft nevoja edhe riga tkompletum?
   

Shpërndaje faqen

Loading...