1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

"Ethereum" dhe vlera e tij!

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga RedoneyEth, 16 Shtator 2017.

 1. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jam kurioz te marr mendimet e juaja sa i perket valutes "Ethereum" a do rritet vlera e kesaj valute ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mendimi im eshte se vitin tjeter do kapi 1k.
   
  omega_web dhe RedoneyEth pëlqejnë postimin.
 3. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shpresoj qe deri ne vit te ri me mrri deri ne 400-500 ngase qe 1 muaj e gjysme i kam ne funksion dhe kam 6 ethereum
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me cfare rate i ke blere ?
   
 5. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam paisjet e blera Radeon Saphire
   
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Dhe sa e ke hashrate, sa fiton ne per nje muaj mesatarisht?
   
 7. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hashrate mrrin perafersisht 470. I kam 4 riga me nga 5 kartela,ne funksion i kam qe 1muaj e gjysme (40 dit) dhe kam 6 etheruma qe i bie afro 4 ne muaj :)
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 8. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shume mire paske perfitim te mire po varet sa i ke ble kartat.

  Cfare modeli te kartes grafike perdor?
   
 9. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Radeon Saphire 570-580 i kam ble me 1k 20 kartela
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 10. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  sa euro nje GPU ??
   
 11. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk e kam kry une pagesen e ka kry ni fmailjar i jemi une veq paret ja kom jep aj punen e ka kry krejt :)
   
 12. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  1k 20 Kartela RADEON 570-580 kjo pi bjen qe per cdo kartel ke pagu 50 euro ?! mos po menon ma shum se 1k per 20 ksi kartela osht shum pak.
   
 13. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  I kom 4 riga me nga 5 kartela ne secilen rig krejt kto mkan kushtu 10k mfal se pasna gabu
   
  KALI-ALB dhe mikrotik pëlqejnë postimin.
 14. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  mendova qe ke marr 1k , 20GPu , :v
   
 15. RedoneyEth

  RedoneyEth Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Gabimi jem
   

Shpërndaje faqen

Loading...