1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ETH - Pending Transactions

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Erooniti, 5 Janar 2018.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje,

  Prej pramshit kam ba nje transfer nga myetherwallet tek binance ,
  edhe hala nuk eshte konfimu, hala del pending,
  di njakush qfar ka, ku osht problem
  po ashtu jan 23k Transactione Pending .
   
 2. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ka nje bllokad ne eth gjithashtu edhe ne btc , por se shpejti do te konfirmohet edhe do te rregullohet besoj :)

  ne qoftese nuk konfirmohet se paku per 1 jav atehere do te kthehen ato eth :)
   
 3. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  1jav ? , me i kthy muj qitasht , ama pom duhen me i shti , qata :3
   
 4. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Duhesh me duru se puna osht qe ka bllokad edhe ne btc edhe ne eth :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...