1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë EssentialPIM Pro

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 14 Shkurt 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  homepage:
  Code:
  https://www.essentialpim.com/pc-version
  
  promo link:
  Code:
  https://www.giveawayoftheday.com/essentialpim-pro-2/
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...