1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Eshte scam ky web per etherum mining apo jo

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Avioni, 1 Tetor 2017.

?

A eshte scam ky web per mining

Poll closed 8 Tetor 2017.
 1. po

  100.0%
 2. jo

  0 vote(s)
  0.0%
 1. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ky esht linku i website per te bere mining etherium
  A eshte scam , Ka ndonjeri info please
  https://ethminer.io/
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  548
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  63
  perdor ethermine.org ose nanopool.orge,pse me perdor kete web pool.
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ngaqe nuk ka fee.

  Ky eshte scam : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2040139.0

  Nuk eshte llogjike qe me qene free pra duhet llogikuar para se ta perdoresh.
   
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  834
  Pëlqimet:
  332
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  548
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pasi kinse qenka free pa fee , lind dyshimi i madh per scam normalisht,kerkush pa ndonje profit s kryen sherbime.
   
 6. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Njejt sikur met thon une, a kishe bo mining nja 1 jave me adresen teme. A e kishe bo pa te jap une diqka?

  Verstuurd vanaf mijn SM-A510F met Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...