1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Eshte ndonjeri i interesuar per miner 12.5Th/s

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Lenci mobile, 22 Shtator 2019.

Tags:
 1. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  sa po e shet copen ?
   
 3. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  150e
   
 4. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  nga je ?
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tirana, Al.
   
 6. Endikadia

  Endikadia Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Jane akoma ne shitje?
  Dhe sa kohe kane qe i ke perdorur?
   

Shpërndaje faqen

Loading...