1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Eshte e mundur te rimarr foton nga iPadi i blokuar nga kodi?

Tema tek 'iOS' e hapur nga Artani, 18 Tetor 2016.

 1. Artani

  Artani Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ju lutem nese keni informacn me shkruani
  Ipadi eshte bllokuar nga harresa e kodit , ka mundesi ta hap pa fshire fotot qe kam ne te?

  Ju faleminderi
   
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  nuk mundesh me ndreq pa i fshi senet edhe nese ke pas icloud ather mos e ban resset se nuk munesh me dheza ma pa ja dit imellen edhe passwordin
   
 3. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Mundesh, kontaktom!
   
  .#Pr!nCe pëlqen postimin.
 4. Bes Berisha

  Bes Berisha Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Te kontaktova ne mesazh e kam te njejtin problem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...