1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ESET Internet Security - 3 muaj falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 7 Prill 2020.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]

  promo link:
  Code:
  https://www.eset.ro/download/eset-internet-security-90/thank-you
  
  online installer:
  Code:
  https://eset.ro/files/download/home/eset_internet_security_live_installer.exe

  [​IMG]
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  mund te perdoresh vm per te krijuar key & ta perdoresh ne pc reale


  [​IMG]
   
  Last edited: 7 Prill 2020
  miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  3 muaj falas

  Code:
  https://www.esetnod32.ru/landing/tinkoff/
  
  [​IMG]
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://www.eset.com/uk/trial90-reseller/
  
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,655
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://download.eset.com/com/eset/tools/dx/installers/v1/1.0.0.0/request_117745_eis_esetllc.exe
  
  Code:
  Terms of Offer
  
  The offer is valid until June 30, 2020. Only for new users .
  You get an extended trial license for 3 months (90 days) to protect one (1) Windows PC.
  The license expires from the moment you activate the trial version.
  Free updates are available for the duration of the license.
  Free technical support not available.
  
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  o ti shoku e bene lemsh forumin cka poston ne cdo teme te njejtin postim
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  E ngatrrova msg te kjo ktu se desha me komentu te adsense!.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...