1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Error 525 shpesh ne itshqip shfaqet

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga profesori, 17 Nëntor 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  422
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kete muj shume shpesh kur po du mu fut ne forrum po shfaqet Error 525 Pra spo hapet faqja.
  Ndonje sulm apo qka po ndodh
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  edhe mua ashtu me del ndonjehere, mbase po e sulmon dikush...
   
  profesori pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,483
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  Adminet ndoshta bejne ndonje update se edhe mua me shfaqej shpesh, por me sa kuptova me duket e kishte fajin ssl.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  73
  SSL Handshake ka te bej me 2 versionet e SSL. Duke qene se "forum.itshqip.com" eshte mbrapa cloudflare perdor Certifikaten e saj.
  Pra Certificata e Cloudflare ka problem me certifikaten e serverit kur komunikojne mes njera tjetres.

  user > cloudflare:443 > server:443
   
  Last edited: 18 Nëntor 2020
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,484
  Pëlqimet:
  2,076
  Pikë nga trofetë:
  448
  Jam i vetedijshem per kete error, e di dhe zgjidhjen, por momentalisht nuk mund ta implementoj sepse do te prish dicka tjeter, prandaj po pres edhe pak, do te rregullohet se shpejti.
   
  Last edited: 18 Nëntor 2020
  Poshnjari dhe Alkeo pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...