1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

eRevollution2 Server I Ri

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Nic00B, 11 Tetor 2018.

 1. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje,
  Te gjithe te apasionuarit mbas lojrave online ju ftoj te beheni pjes e nje komunteti online te eRevollution.
  eRevollution eshte nje loje strategjike, ku ju mund te krijoni qytetarin tuaj duke e zhvilluar nga ana ekonomike, politike dhe ushtarake!
  Per momentin territoret tona ne kte loje jane nen goditjen e shtetit Serb, pala serbe eshte e shumte ne numer prandaj kerkojme lojtar te rinj per te na u bashkuar.
  Pasi te jeni rregjistruar, ne do tju ndihmoje me te gjitha problemet e lojes duke ju mbeshtetur me items te ndryshem.
  Eja per te luftuar armiqte tane !
  Linku : https://www.erev2.com/en/register/630
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Cuna nqs doni te argetoheni dhe te luani loje patriotike ju sygjeroj te bashkoheni.
   

Shpërndaje faqen

Loading...