1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Encrypt & Decrypt krijuar me c#

Tema tek 'C# // C++ // VisualBasic' e hapur nga RexhepS, 8 Mars 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Albion.m, immortal.boy, lynx dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Cfar algoritmi per encryptim perdor?
   
 3. Albion.m

  Albion.m Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  nodistribute.com mir do te ishte me bo nje scan edhe ketu,njher me ka ndodhur kur kam hy ne itshqip me heret kam marr virusa raffall ka kohe prej asaj dite qe skam hi per at po thom
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Ate virustotal e kam postu puna qe me pa qe vertet osht aj link per ate program qka kom thon dhe jo ndonje rat apo diqka e tille
  tash e mas do i bej scan edhe me kete website qe me dergove dhe per punen e virusave sma merr mendja qe i ke marre qe ke hy ne itshqip pres komente edhe nga antaret tjere te forumit per kete punen e virusave qe poe thu mirpo un nuk mendoj tkete qene ashtu
   
 5. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une e kam shkarku dhe asni lloj virusi skam has
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213

   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...