1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Emri i themes

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Florian1, 8 Korrik 2015.

 1. Florian1

  Florian1 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  Emri i themes eshte Grifus versioni 1.4.2 nese nuk gaboj
  Ndersa versionin e fundit 2.0.5 mund ta gjesh ketu:
  Code:
  https://mundothemes.com/grifus/
  Per demo shko ketu:
  Code:
  http://dbmovies.org/en/
   

Shpërndaje faqen

Loading...