1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

elektronika vs kompjuterika

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga fati95, 19 Shtator 2014.

?

CIli drejtim i fiek me i mire ?

 1. elektronika

  5 vote(s)
  71.4%
 2. kompjuterika

  2 vote(s)
  28.6%
Multiple votes are allowed.
 1. fati95

  fati95 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Votoni per njeren nga keto dy drejtime te FIEK,cila ka perparsi me shum per tu punsuar ne Kosove , ne cilin drejtim ofrohet pergatitje me profesionale dhe thjesht mendimi i juaj se cili drejtim ju duket me i arsyeshem per tu studiuar
   
  Last edited: 19 Shtator 2014
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Po jep me shum info ne qka deshiron ti krahasosh , sepse me i mir kupton shum gjera !!
   
 3. Shadow-Walker

  Shadow-Walker Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Keto te dyja pa nj-tj nuk bejn dot sidomos tani :D
  Kshu i bie qe te dyja :D
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ne elektronik mundesh me leht me gjete pune (spaku keshtu mendoj une personalisht)
   

Shpërndaje faqen

Loading...