1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ekrani thyer S7 edge

Tema tek 'Android' e hapur nga Alcoder, 29 Korrik 2018.

 1. Alcoder

  Alcoder Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me esht thy ekrani tel samsung s7 edge..per ta rregullu kushto 280 Po a dini gje nga ta kuptoj a ja ven origjinal ekranin? Se kam hall mos me prishet tel fare
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  462
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
  o plak sia vlen per 280 mij me I ndrru ekranin +nje s7 edge I perdorur kushton diku te 30000leke
   
 3. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Me mire eshte ta rregullosh dhe ta mbash se sa ta jipesh per vetem pak pare per pjese mua me eshte thyer dhe kam rregulluar 300Euro, shif ku i ke aty serviseret me te besushem aty merre.
   

Shpërndaje faqen

Loading...