1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

.edu Mail Falas

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga DardanDaci, 3 Tetor 2021.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje

  Emailet .edu jan te rezervuara per institucionet Arsimore , por jo më.

  Nga sot mund te krijoni .edu maile brenda sekondit

  Cili është përfitimi i edu mail?
  Llogaria e postës elektronike EDU vjen me disa përfitime që janë në dispozicion për studentët që kanë. Email -et EDU, të tilla si zbritje të mëdha në shumë produkte të dëshirueshme, përfshirë Apple, Dell dhe shumë më tepër. Ose mund të merrni gjithashtu zbritje të mëdha në shërbimet online si Dropbox, Spotify, Amazon dhe LastPass.
  [​IMG]

  Vizitoni EduMail , dhe krijoni një email .edu brenda sekondit
  Enjoy :sunglasses:
   
  miraxh, Atdhe Mujaj, Slumerican dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te marrim ndonje domain me .edu?
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Po por te duhen verefikime...
   
 4. florentinceo

  florentinceo Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  shiko pak ne mesazhe te kam shenuar dicka
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Atë e di. Por pyeta nëse ka ndonje mundesi pa vertetuar qe je institucion edukativ.
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Mbase dhe ka ndonje menyre :eek:
   
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,056
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  Un kam ble malwarebytes me 5 dollar per 4 vite me edu. Sdi mduket sesht me kjo ofert por tek myunidays ka plot kush ka njeri ne universitet usa merr gjera shume te lira.
   
  DardanDaci pëlqen postimin.
 8. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  une sot e mora nje VPS ne Azure , e provova nga kjo qe e ka dhen Dardani ama nuk ma njohi si institucion arsimore , tani e more te nje webfaqe tjeter https://od.obagg.com .. edhe heren e par ma pranoj edhe mi dha 100 $ , pastaj ma jo !
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,350
  Pëlqimet:
  1,046
  Pikë nga trofetë:
  193
  Edhe ktu eshte nje list e faqeve te ndryshme ku mund te bleni gjera shum lire me nje .edu mail

  https://dealhack.com/blog/student-discounts-guide

  Skam perdor asnjeher Azure , Por provo ket link https://azure.microsoft.com/en-us/free/students/ , besoj se t bon dhe te duhet nje tel number per verefikim :)
   
  Last edited by a moderator: 3 Tetor 2021
 10. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  po nga ky link e kam marr VPS , ama e morre email te kjo faqja https://od.obagg.com/ dhe ma pranoj .,..
  E provova nga faqja juaj por nuk e njihte email si institucion arsimor !
   

Shpërndaje faqen

Loading...