1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim eDominations - Lojë strategjike

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga Chernobyl7, 10 Gusht 2020.

 1. Chernobyl7

  Chernobyl7 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pëshendetje të gjithëve, deshta tju ftoj në një lojë ku sapo jemi zhvilluar si komunitet Shqiptar dhe presim që së shpejti ta marrim Kosovën, eDominations është një lojë strategjike online, ku krejt bota është më ndryshe se kjo ku po jetojmë, por gjithashtu plot intriga, aleanca, politikë, tregti dhe ekonomi, e krijuar nga një komunitet lojtarësh interesantë. Shqipëria po sulmohet nga të gjitha anët dhe tani po bën luftë rezistence, të cilës i duhesh edhe ti. Kliko në linkun më poshtë për të na u bashkuar në luftërat tona kunder fqinjve. https://www.edominations.com/en/register/

  Linku i discord - https://discord.gg/PqXgKRt
   
  Last edited by a moderator: 10 Gusht 2020
 2. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Lufta e ver8 po ndodhë, si n'Kosovë si n'Shqiperi vetem se me virus, me shumë kemi nevojë ne jeten reale ti ndihmojmë njeri tjetrit sesa ne lojra Hahaha.
   

Shpërndaje faqen

Loading...