1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ebay

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga patriotishqiptar, 18 Nëntor 2015.

 1. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Djema kam nje problem kam harru email ebay dhe username se veq ma dha ebay ebay ni username si vura rendesi amo kam bo blerje dhe kom tracking aty spo di tash qysh me kthy veq phone number mbaj mend
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne cilin ebay shtet ke hapur llogarin ?
  ne .,com apo.de apo ku?

  dhe pastaj mund te keshillojm sesi te veprosh per te rikthyer nese eshtee mundur ate llogari.

  P.S Herave tjera mos posto 2 tema te njejta per te njejtin problem.

  Mire u ndegjofshim.
   
 3. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  co.uk e kam hapur
   
 4. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si ka mundesi qe ta kesh harruar email adresen kur ai email kerkohet per konfirmim te kriimit te nje emaili.
  Ti mund te kontaktosh ne telefon me supportin e co.uk permes ketij telefon numri:
  Code:
  Call us
  Close
  Estimated waiting time: 4 minutes
  Here's our phone number: 0345 355 3229
  You'd like to talk about I forgot my eBay password and need a password reset
  Open M-F 8 AM- 10 PM, Sat-Sun 9 AM - 6 PM
  Ndersa po ashtu mundsh me i kontaktu edhe permes chat-it duke klikuar KETU

  Bisedimin duhet ta bejsh ne gjuhe angleze ne cilindo opcion ta perdoresh, duhet tiu tregosh qe e ke harruar email addressen passwordin dhe username dhe qe posedon vetem telefon numrin, po ashtu nese te kerkojn tracking nummber duhet tiu tregojsh per ate blerje qe e ke bere.

  Mire u ndegjofshim.
   
 5. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sepse kam hap account te ri gmail prandaj,
  Po mlyp me sing qysh ti flas :/
   
 6. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mshele krejt se lujta fare as ebay support sma dha ndihmen
   

Shpërndaje faqen

Loading...