1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ebay blerja problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga SoftCrack, 10 Tetor 2017.

 1. SoftCrack

  SoftCrack Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ,
  E kam blere nje produkt ne Ebay mirepo shitesi qe e kam ble prej tij nuk është i regjistruar tash ne ebay mirepo produktin tim e ka ba shipped pa tracking numer.

  A ka gjasa me ardhë ky produkt a po jo?
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Bushido King, 10 Tetor 2017
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Best Answer
  Ndoshta ke ra ne gracke se ka shume shites te ri falls, kurr mos blej prej shitsave qe nuk jane Top Rated seller,veq prej Top Rated seller.
  Ski qka mu brengos ti ne ebay e ki opsionin pas 45 qe u ba shipped deri ne 60 dite mundesh me hape request per me ti kthy paret ebay.
   
  SoftCrack pëlqen postimin.
 4. SoftCrack

  SoftCrack Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per info
   
 5. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  me qfare mnyre ke bo pages ?
   
 6. SoftCrack

  SoftCrack Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  paypal
   
  ahmet123 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...