1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ebanking raiffeisen.al ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 4 Mars 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam provuar disa here me hap ebanking me username dhe password , smujsha mu qas passwordin ndoshta gabim kam shkruar e tani me thote Llogaria e bllokuar. Spe kuptoj a llogaria e bllokuar e ebanking apo xhirollogaria . Kam patur para ne banke, te hyrat vetem nga google adsense kam patur ...
  https://imgur.com/LBUZizz
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  584
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese jeton ne ks nuk mjafton vetem mi thirr me tel e kam pas te njejtin problem duhesh ta vizitosh ndonjeren deg te tyre ne kukes, tirane ose durres ku e ki ma ngat ti edhe ta rregullojn ket problem.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne kosove jetoj, por ky bllokim a vlen vetem per ebanking ? Se nje pages me niset tash me 22 .
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  584
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  per ma sigurt mundesh me jau dergu 1 email [email protected] edhe mi pyt rreth problemit ton edhe brenda 24 orve besoj ta kthejn.
   
 5. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vetem e-banking te bllokohet
  pagesa te vjen pa problem
   
  albani99 pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  770
  Pikë nga trofetë:
  193
  Bllokimi ndodh ateher kur ti jep disa here kredincjalet e gabuara dhe per arsye sigurie sistemi i e-banking te bllokon llogarinë , dhe nuk duhet te hapesh tema rreth kti problemi ne kete forum sepse mesazhi pot thot qe duhet ta kontaktosh banken dhe ashtu vepro vlla i dashur , te pershendes qdo te mire.
   
  @science dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 7. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po pas disa here qe kam dhene kredincjalet gabim eshte bllokuar llogaria , por tani e tutje a pranon llogaria para a duhet para se mu be pagesa mu afrue te cbllokue . Ose ka te beje vetem me e-banking akuntin .
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  770
  Pikë nga trofetë:
  193
  Ta kam dhene pergjegjien " bllokimi i llogarise e-banking behet " , ska te beje me transfere apo diq tjeter.
   
  albani99 pëlqen postimin.
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,260
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese ti eke provu ne appin e raiffeisen bank ne telefon ti mundesh te hysh ne browser dhe te hapesh llogarin tende aty edhe edin sakt a eshte aktive si psh
  Hyr raiffeisenbank.al
  Ebanking
  Create
  Jepi tdhanat tua personale sikur ne bank dhe hapet pa problem
   
  albani99 pëlqen postimin.
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  407
  Pëlqimet:
  74
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit te gjitheve , e rregullova , u regjistrova edhe njeher si i ri , faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...