1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ebanking raiffeisen.al ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 4 Mars 2019.

1. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    407
    Pëlqimet:
    74
    Pikë nga trofetë:
    53
    Kam provuar disa here me hap ebanking me username dhe password , smujsha mu qas passwordin ndoshta gabim kam shkruar e tani me thote Llogaria e bllokuar. Spe kuptoj a llogaria e bllokuar e ebanking apo xhirollogaria . Kam patur para ne banke, te hyrat vetem nga google adsense kam patur ...
    https://imgur.com/LBUZizz

2. KastriotKoti

KastriotKoti Anëtar i Njohur

Postimet:
    584
    Pëlqimet:
    102
    Pikë nga trofetë:
    73
    Nese jeton ne ks nuk mjafton vetem mi thirr me tel e kam pas te njejtin problem duhesh ta vizitosh ndonjeren deg te tyre ne kukes, tirane ose durres ku e ki ma ngat ti edhe ta rregullojn ket problem.

wolf_mc12 pëlqen postimin.
  3. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    407
    Pëlqimet:
    74
    Pikë nga trofetë:
    53
    Ne kosove jetoj, por ky bllokim a vlen vetem per ebanking ? Se nje pages me niset tash me 22 .

4. KastriotKoti

KastriotKoti Anëtar i Njohur

Postimet:
    584
    Pëlqimet:
    102
    Pikë nga trofetë:
    73
    per ma sigurt mundesh me jau dergu 1 email [email protected] edhe mi pyt rreth problemit ton edhe brenda 24 orve besoj ta kthejn.

5. muli_usa

muli_usa Anëtar Aktiv

Postimet:
    106
    Pëlqimet:
    14
    Pikë nga trofetë:
    18
    Vetem e-banking te bllokohet
    pagesa te vjen pa problem

albani99 pëlqen postimin.
  6. DardanDaci

DardanDaci Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,093
    Pëlqimet:
    770
    Pikë nga trofetë:
    193
    Bllokimi ndodh ateher kur ti jep disa here kredincjalet e gabuara dhe per arsye sigurie sistemi i e-banking te bllokon llogarinë , dhe nuk duhet te hapesh tema rreth kti problemi ne kete forum sepse mesazhi pot thot qe duhet ta kontaktosh banken dhe ashtu vepro vlla i dashur , te pershendes qdo te mire.

@science dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
  7. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    407
    Pëlqimet:
    74
    Pikë nga trofetë:
    53
    Po pas disa here qe kam dhene kredincjalet gabim eshte bllokuar llogaria , por tani e tutje a pranon llogaria para a duhet para se mu be pagesa mu afrue te cbllokue . Ose ka te beje vetem me e-banking akuntin .

8. DardanDaci

DardanDaci Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,093
    Pëlqimet:
    770
    Pikë nga trofetë:
    193
    Ta kam dhene pergjegjien " bllokimi i llogarise e-banking behet " , ska te beje me transfere apo diq tjeter.

9. Albozr

Albozr Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,260
    Pëlqimet:
    241
    Pikë nga trofetë:
    93
    Nese ti eke provu ne appin e raiffeisen bank ne telefon ti mundesh te hysh ne browser dhe te hapesh llogarin tende aty edhe edin sakt a eshte aktive si psh
    Hyr raiffeisenbank.al
    Ebanking
    Create
    Jepi tdhanat tua personale sikur ne bank dhe hapet pa problem

10. albani99

albani99 Anëtar Aktiv

Postimet:
    407
    Pëlqimet:
    74
    Pikë nga trofetë:
    53
    Faleminderit te gjitheve , e rregullova , u regjistrova edhe njeher si i ri , faleminderit

Shpërndaje faqen

Loading...