1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ebanking Raiffaisen

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 9 Mars 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje , desha te pyesja nese ka rastisur dikush qe eshte nga kosova dhe ka hapur llogari ne raiffaisen ne shqiperi , a ka mund ta marr IBAN AL sepse XK nuk po e pranon ne shum website.
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by DardanDaci, 9 Mars 2019
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse llogari është shqiptare duhet edhe IBAN shqiptare. Nuk mund të vendosesh IBAN kosove dhe llogari shqiptare.
   
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  935
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  173
  Best Answer
  Po mundesh merre pasaporten dhe nje dokument vendbanimi diqka shko ne kuks dhe e hap llogarin pa problem.
   
  albionPr dhe D3LL4 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...