1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

EARN $ 10 + per day, AUTOPILOT

Tema tek 'Depo' e hapur nga Englishmen, 26 Tetor 2019.

Tags:
 1. Englishmen

  Englishmen Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  735
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Can I build a bulding if a earn money here
  is it possible to earn 100000$ per day ?
  thanks thanks thank you so much you helped me so much with "Referal links"
   
  bofy pëlqen postimin.
 3. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hahahahaha
   
 4. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  a ka drejt short url me reklama a??
   
 5. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  735
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  12. Ndalohen postimet e lidhjeve përmes web faqeve që bëjnë shkurtimin e tyre ps: ( bit.ly-tl.gd etj,.. ) kjo është për arsye të anëtarëve tonë mos të infektohen nga ndonjë program keqbërës, duke mos ditur se ç’farë fshehet në atë lidhje
   
 6. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  120
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mendoj se duhet mu shtu ndonje moderator ne kete forum qe te editohen apo mbyllen temat me shpejt... psh ky postim nga mengjesi eshte
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...