1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

e-Patundshmeria

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 10 Tetor 2018.

Tags:
 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshendetje djema,
  pasi që gjatë gjithë kohes kam punuar vetëm me teknologjitë e platformes .NET vendosa me kriju një web me PHP që duke krijuar diçka edhe ta mesoj më mire këtë teknologji .
  Webi që e kam krijuar quhet e-Patundshmeria dhe sherben për promovimin e Patundshmerive është diqka sikur MerrJep mirëpo e specifikuar vetëm për patundshmeri.
  Webi është I hostuar këtu : https://e-patundshmeria.000webhostapp.com/
  Nese I duhet dikujt source code ose diqka tjetër rreth këtij projekti PM.
   
  Taboo dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bukur duhet. Bravo
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shume i bukur une e kam punuar ne XenForo me njoftime falas.

  Vetem emri i domainit eshte pak i ngaterruar duhet te jete sa me i thjeshte per vizitorin ta mbaj mend.

  Prsh. https://tregti.al :D:p
   
  Poshnjari dhe SherifSheremetaj pëlqejnë postimin.
 4. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit domain në fakt është subdomain vetem per testime e kam vendosur online sepse mendoj të shtoj edhe disa funksione ne të
   
 5. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Suksese njeri, veq bone update qat link se nuk po funksionon.
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Funksionin, por është free hosting dhe bëhet shpesh down
   
  Taboo pëlqen postimin.
 7. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Thanks man puna qe eshte free hosting bohet site down kur arrin nje kufi te trafikut
   
  Taboo pëlqen postimin.
 8. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  merre falas subdomain prej infinityfree e ki unlimited per njo 4 vjet
   

Shpërndaje faqen

Loading...