1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje e kom nje pytje per csgo

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Samadhi, 27 Maj 2022.

 1. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kam procesor intel xeon 3.7 ghz dhe grafike nvidia quadro M2000 4GB deshta me dit a bon me instalu csgo nket pc a ka najkush tjeter qe ka performanca te njejta le tma tregon eksperiencen e tij gjate lojes kom kqyr ngoogle disa faqe e rekomandojn instalimin disa jo, qfare mendimi keni ju
  ju faliminderit
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  nuk i njoh mire kartat grafike dhe procesorat e workstation, por une i kap 150-200fps me i5 3570 + GTX 960 2GB
   
  Samadhi pëlqen postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,340
  Pëlqimet:
  1,031
  Pikë nga trofetë:
  193
  Është pothuajse e njëjta performancë si GTX 950M ose 960M. Nuk është e keqe, por nuk është as mire. Mundesh me lujt cs:go ne performanca Grafike (Medium).
   
  Samadhi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...