1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

E-Commerce application

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Taboo, 27 Gusht 2018.

 1. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje,

  Deshta me shernda me juve ni e-commerce projekt qe e kom bo.
  Projekti eshte i zhvilluar ne ASP.NET Core 2.0 (Razor Pages) me databaze MSSQL.

  Gjithashtu projekti i ka te gjitha funksionet elementare te nje e-commerce perpos pagesave.

  Eshte Open Source, mundeni me marr dhe nese ndokush ka kohe te lire munet me hi me hulumtu nto edhe me shtu naj feature nese mendon qe kish kry pune ne to, ose edhe naj ndryshim ne dizajn.
  Ndersa per fillestaret besoj qe eshte nje projekt i mire me e pa qysh doket nje "projekt real", dhe munden me marr me me fshi/shtu funksione sipas nevojes se tyre ose me bo "eksperimente" me to.

  Linku : https://github.com/ertanhasani/ecommerce

  Faleminderit.
   
  pumma, reflect1, p3n7357 dhe 6 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  shum faleminderit. si referenc edhe te marr ndonje pjese.
  great job
   
  Taboo pëlqen postimin.
 3. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit shume, shpresoj te te sherbej per ndonje gje!
   
 4. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
 5. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit shume :)
   
 6. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nuk e di pse sme hapet me dedikon si virus ? athua pse ?

  dhe si mund ta hapi ?
   
  Last edited: 30 Prill 2019
 7. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Provo:
  Code:
  git clone https://github.com/ertanhasani/ecommerce.git
   

Shpërndaje faqen

Loading...