1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dyqan Online(Ecommerce) me Reactjs

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 3 Maj 2021.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  133
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,058
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  343
  @KMN Jo, as ky. Mos e ke privat?
   
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  350
  Pëlqimet:
  133
  Pikë nga trofetë:
  43
  privat paska qene, tash besoj qe ben
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,058
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po tani funsksionon. Bravo per punen.
   
  KMN pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...