1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dyqan Online(Ecommerce) me Reactjs

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 3 Maj 2021.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  DailyTeCh, Mr.Gh0$T, RexhepS dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shume bukur, me pelqeu shume. Por pica 50 Euro :p sa desha me e porosit a ka na ulje per mu hahaha :p
   
  KMN pëlqen postimin.
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  do kete ulje per ty gjithsesi :p
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  Screenshot
  [​IMG]
   
  Grenzoo dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  E bukur por te sygjeroj te mesosh me shum design dhe nese ka mundesi dua ate Macebook m1 por e dua falas xp :p
  PS: Nese kerkon naj ndihm rreth design ose per js / java kontakto ne pm do jem i gatshem te te ndihmoj ty bro
  keep going (y) :D
   
  KMN pëlqen postimin.
 6. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  jom pak i dobet me dizajn :D, faleminderit
   
 7. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  M falni ...
  Por si ta mar kete kod sepse me duhet per te krijuar 1 web si ky ?
   
 8. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ne shumicen e rasteve paguhet ai person qe e ka bere ose 1 tjeter qe ta krijoje per ty
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po them per kete lart qe mdk se e ka publikuar n github
  Ndonje pa pages po them se me pages dija dhe vet
   
 10. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku ngeli ajo ulja ofertes m 5 euro duhet me pagujt. veje kodin picameofert
   
 11. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  Clone project nga github.com
   
 12. CASPARONE

  CASPARONE Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  shko tek linku qe e ka dergu ne github > Buttoni (CODE) met gjelbert > DOWNLOAD ZIP
   
 13. Beratasi

  Beratasi Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Rrofsh
   
 14. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  e kam uploaduar ne github , aty mund ta gjesh tere projektin ,
   
 15. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk eshte ndonje website serioze pasi qe nuk ka te integruar tamam siq ndonje sistem pagesash ,pra e kam bere vetem per qellime mesimore
   
 16. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  vlla kur klikohet foto ose link ,ose cardview te hapshe nje faqe tjeter me specifikat e produktit se ali expres dmth si te gjith web e commerce
   
 17. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  s
  se shpejti do ti shtoj ne website edhe keto detaje
   
 18. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
  Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 19. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  716
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  73
  Poshnjari pëlqen postimin.
 20. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Linket e githumb jane 404
   

Shpërndaje faqen

Loading...