1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Dy portale serioze ne gjuhen Shqipe!

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga lojrafati, 14 Dhjetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Portalet me serioze ne gjuhen Shqipe per shqiptaret anembane botes jane krenaria ime, dhe per kete me eshte dashur vite pune pa fund.
  Dikush ka thene: "Mesuesi me i mire eshte Gabimi juaj i fundit" une kam mesuar nga kjo thenie dhe vazhdoj te mesoj.
  EDITUAR nga STAFFI!
  Se shpejti nje projekt i ri gati per lancim.
   
  Last edited by a moderator: 14 Dhjetor 2018
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...