1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Dy fanpage te huaja

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Pajtim-H, 16 Shtator 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  300
  Arsyeja qe i shes eshte se nuk kam kohe te merrem me to per me shume ne pm.
   
  Last edited: 16 Shtator 2020
  Bilal pëlqen postimin.
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  369
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Arlindi7

  Arlindi7 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ma dergo linkun vlla
   
 4. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  faqet jane shitur. tema mbyllet.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...