1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

DVDShqip applikacion per te gjitha paisjet Android.

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga tupac.al, 25 Prill 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  [​IMG]
  DVDShqip eshte nje aplikacion qe ju mundeson te shikoni falas filmat e fundit me titra shqip dhe serialet. Aplikacioni eshte kompatibel per te gjitha paisjet si Android TV , android box, tablets apo smartphone.
  Kerkohet nje rregjistrim ne menyre qe aplikacioni te jete funksional 100%. Testuar ne Android 5.1 deri ne Android 10, incl: Android TV & Android Box (Me telekomande/controller).

  Opsionet:
  1. Filmat e fundit
  2. Serialet e fundit se bashku me sezonet dhe episodet.
  3. Krijimi i listave te filmave/serialeve te preferuar
  4. Krijimi i nje liste ku ruhen ato per tu ndjekur me vone.
  5. Ndjekja e trailerave te fundit
  6. Njoftime per te rejat e fundit

  Per me shume na kontaktoni ne:
  Telegram: https://t.me/dvdshqip

  Shkarkoje tani: https://bit.ly/2Kttq7s
  APK direkt link: https://dvdshqip.club/apk

  Sygjerime, problematika i komentoni ketu. Enjoy :)
   
  miraxh, olsi26431, @Alvi dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  68
  Netflixi shqiptar hahaha, te lumte per punen do e testoj ne Android TV Neser , Shpresoj qe te kesh fitime te mira dhe te krijosh edhe per iOS. Suksese.
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Suksese
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,282
  Pëlqimet:
  311
  Pikë nga trofetë:
  163
  E per ios ?
   
 5. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Duke shkarkuar "Web Video Caster" dhe duke vizituar webin mundesh me i shiku pa reklama filmat.
  Deri ne nje moment kur te pergatitemi per iOS. :)
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,104
  Pëlqimet:
  485
  Pikë nga trofetë:
  163
  logoja duket pak keq ne play strore (duket pak e zgjeruar) dhe gjithashtu brenda programit ka me disa foto te filmave te njetin problem gjithesesi suksese bravo :)
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk shfaqet ne kerkime nga tv box me Android 7.
   
 8. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Nuk eshte ne android tv store. Duhet te instalosh apk.
   
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Por pse nuk e vendos edhe per tv? Paguhet ekstra apo cfare?
   
 10. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Jo per pagese sepse nuk e le pa paguar po te kishte por app per tv kan disa info me shume ne Android manifest file dhe nese ja shtoj ben crash ne version telefoni. Pra duhen 2 versione te ndryshme qe te dali ne te dyja. Ndersa me kete modifikim eshte kompatibel por sma pranon android tv store dhe funksionon tek te dyja pa problem.
   
 11. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  7200 perdorues te regjistruar, webi rank 2 shpesh here dhe ne 1 ne google per 5 muaj web. :eek:
  Not bad at all :rolleyes:
   
  Alkeo, Mr.Gh0$T dhe Universal pëlqejnë postimin.
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo
   
  tupac.al pëlqen postimin.
 13. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ndoshta edhe pse eshte itshqip?
  Un ktu e kam pa qe egziston webi yt.

  Suksese
   
 14. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Patjeter, itshqip ka pr te mire dhe i ka dhene plus shum.
   
 15. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndoshta sepse nuk ke kerkuar. As une nuk e kam pare ndonjehere, por jo se nuk eshte, por mua nuk me lidh puna me keto lloj gjerash.
   
 16. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mduket se nuk e kape thelbin e asaj qe dashta me dergu si mesazh, Ajo qe dashta me dergu si mesazh eshte se nga forumi itshqip po marrin ndihma qe ndoshta nuk po i vlersojn dhe aq.

  E sakt eshte nuk e kam kerkuar por e kam gjetur te gatshme ne itshqip, Ky eshte thelbi.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 17. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,276
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po ke te drejte.
   
 18. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  410
  Pëlqimet:
  465
  Pikë nga trofetë:
  123
  Si duhet me e vlersu itshqip kur ketu u ka bo si treg fanpagesh e support ad networks. Te gjitha temat tek "Pytje & Pergjigje". Do thuash ti duke hap tema e duke ndihmu tjeter. Po ja qe dhe kete e kam bere por kur ska interes ska motivim. Ca duhet me bo tjeter se per lek nuk kan ngel besoj lol

  Ne nje forum nuk shkon gjithmone te japesh, duhet dhe te marresh per kte arsye kan ik gjith antart qe dikur kan pas postu tema me vlere.
  Nuk e di por sot u binda se jeni paragjykues ne max. Gjithmone do e gjeni dicka edhe sikur Marki Zuckenbergi tju vjer ktu do ja nxirrni gjilponen nga kashta lol
   
 19. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Vlersoje per at qe e more , more 1 visitor nga itshqip Antarin phoenix.

  Vazhdo me reklama, Tpakten ktu nuk i paguan.

  Suksese.
   
 20. topix4

  topix4 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  o vllai po ne android box 4.4.2 funksionon api ?? gjithsesi bravo per punen
   

Shpërndaje faqen

Loading...