1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

DVDMovie [APK Se Shpejti]

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr.Gh0$T, 21 Prill 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje , Si Jeni ?
  Jam tu kryer nje app per me pa filma free ! :)
  Foto Screen:

  [​IMG]

  Foto SIGNUP:

  [​IMG]

  Foto LOGIN:

  [​IMG]

  Video:
  - Pasi te mbaroj me uploaded e filmave do vendos 1 opsion ( Points ) ai qe shikon me shum filma fiton Points dhe me ato Points mund te blesh Steam Key ose autolike / autofollow per instagram ... Per momentin...!
  ( Me kalimin e kohes do vendos dhe opsionin me fitu $ por fitimi i $ do jet si shorte.st ) !
  Ky app do ket shum opsione :)
  - Kurse fotot e filmave qe kam vendosur ne app siq e shikoni do i zmadhoj dhe pak :)
  - Kurse tek dizani i Screen / Login / SignUP do e ndryshoj dizajnin dhe do e bej me t'mir :)
  ( Do ket reklama ne app-in tend ? ) Per momentin nuk do ket ! Reklamat do shtohen pasi tket shum shkarkime!
  Cfar me sygjeroni qe te vendos ne app ?


  Faleminderit per kohen tuaj!
   
  @science, miraxh, Poshnjari dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,226
  Pëlqimet:
  743
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bukur, vendose njehere po te lane mirë, po nuk te lanë do kesh marre disa shkarkime mendoj.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se shpejti do e vendos :) se edhe pak mbarroj ! :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...