1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Duolingo me duhen keto

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 19 Qershor 2020.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qysh mundem mi shtu zemrat ne duolingo se jam te msu gjuhen gjermane edhe me duhet shum zemra se me vetem 5 zemra shum pak, qysh mi bo shum zemra ose praktika me bo psh te gjitha ushtrimet mi fitu 20 zemra menjehere e jo nga 5
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk behet, vetem me pagese
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per sa asht e parapane me kry krejt dhe a mundem me msu se ma ka 5 zemra pak bile nese ish kan krejt ushtrimet me ti dhan 30zemra tani deri ti perfundon
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  N varet nga ti, se sa kohe do te shpenzosh ne app per te mesuar gjuhen
  Free 5 zemra
  Per 1 muaj 13$
  6 muaj/ 8$muaj
  12 muaj/7$muaj
  7 dite e ke free trial
   
 5. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per cilen e ke fjalen per me ti shtu zemrat pa limit apo ushtrimet mi perfundu te gjitha
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Zemrat pa limit jo ushtrimet
  Nese i ke zemrat pa limit mind ti plotesosh sa ushtrime te duash, varet ne kohen tende.
   
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  A e ke kry te gjithe duolingon
   
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo nuk e kam kryer te gjithen, 30 kurora kam bo deri tani
   
 9. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une 24 po pak e veshtire kjo gjuha gjermane nuk po mundesh menjehere por kam degjuar se me filma mson ma shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...