1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Dual Whatsapp eshte e mundur te nje smartphone ?

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga igliramaj, 22 Qershor 2018.

Tags:
 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirembrema te gjitheve . Doja nje informacione a mbase dikush e di a eshte e mundur qe tek nje smartphone me dy karta te perdor dy whatsapp ..?
  Ju flm shume per pergjigjet
   
 2. Mandolina

  Mandolina Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  igliramaj pëlqen postimin.
 4. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
  Disa Samsung telefona e kane Dual Messenger, ata qe kane Android Oreo.

  [​IMG]
   
  Elion1, BlackEagle dhe igliramaj pëlqejnë postimin.
 5. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ju falenderoj po i shikoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...