1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Dua te ndihmoj!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga patriotishqiptar, 16 Tetor 2015.

 1. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,kam disa cc ne dore dhe doja te dija a dini ndonje shqiptar ne gofund.me qe kerkon ndihm sepse dua ta ndihmoj!
  Me lini disa adresa posht .
  Flm
   
 2. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183

  nuk pot kuptojm qa ke desht me than ?
   
 4. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam disa cc ne ato ka para o djal,dhe ato para dua ti ndihmoj diku qe don ndihme.
  Adresa gofund.me eshte nje website qe ben donacion per ato qe kan nevoj,doja me dit a ka shqiptar aty se dua te ndihmoj ata se boll kam ndihmu te huaj :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...